O firmie

Nie ma rzeczy i spraw nie do załatwienia ...
Budujemy swoją markę od ponad 20 lat.

Firma AUTO-JAREX Jarosław Śliwiński została założona 1-go lutego 1995 roku w Skwierzynie jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Na początku firma zajmowała się sprzedażą autoczęści i akcesoriów samochodowych, współpracując w dużej mierze z warsztatami samochodowymi, które na stałe zaczęliśmy kompleksowo zaopatrywać.

W roku 2001 firma AUTO-JAREX zakupiła działkę z większym lokalem handlowym do sprzedaży, budując również przy okazji warsztat samochodowy.

Ze względu na ciągle poszerzający się rynek sprzedaży, zobaczyliśmy szansę dla firmy na pozyskanie nowych klientów i rynku zbytu, dlatego w 2011 roku otworzyliśmy drugi punkt handlowy w Międzyrzeczu.

Mając ugruntowany status i markę na rynku w Gorzowie Wielkopolskim, Międzyrzeczu, Międzychodzie, Drezdenku i w Skwierzynie w roku 2014 zakupiliśmy nowy jeszcze większy budynek handlowy wraz z magazynami łącznie o powierzchni 600 m2 w centrum Skwierzyny.

Najlepsze części blisko Ciebie...

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w Świebodzinie, firma AUTO-JAREX otworzyła w 2016 roku kolejny punkt sprzedażowy, poszerzając tym samym gamę nowych towarów.

Obecnie firma zatrudnia 11 osób, posiada swój warsztat samochodowy, a także swój transport, którym dostarcza codziennie stałym klientom w tym warsztatom samochodowym - części motoryzacyjne i elementy wyposażenia warsztatów. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu staliśmy się poważnym partnerem na całym obszarze województwa lubuskiego i województw ościennych.

AUTO-JAREX Jarosław Śliwiński jest również wiarygodnym partnerem handlowym, który ma zaszczyt należeć do sieci ProfiAuto.

ProfiAuto posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, a w Krajowym Rejestrze Długów widnieje jako firma bez przeterminowanych zobowiązań, co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne i bazą do współpracy z nowymi kontrahentami.

PA udziela się w licznych lokalnych imprezach charytatywnych i sportowych. Na stałe zapisała w swoim kalendarzu imprez akcję pod nazwą "PitStop ProfiAuto Dzień Skwierzyńskiej Motoryzacji", która ma na celu zwiększenia świadomości dobrego stanu technicznego pojazdu i bezpieczeństwa. Przy okazji prowadzona jest akcja dla dzieci o nazwie "Bezpieczna droga" pod patronatem Policji.

Zobacz galerię zdjęć »